Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Plant Capacity | 62 CBM |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Block Density | 500–600 kg/m³ |
| Autoclave Pressure | 12–14 bar |
| Power | 120–160 kW |
| Fuel Type | Coal |
| Block Size | 600×200×200 mm |
| Plant Type | Modular Plant |
| Usage Area | Factory |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Plant Capacity | 52 CBM |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Block Density | 500–600 kg/m³ |
| Autoclave Pressure | 12–14 bar |
| Power | 120–160 kW |
| Fuel Type | Coal |
| Block Size | 600×200×200 mm |
| Plant Type | Modular Plant |
| Usage Area | On Site |
Additional Information: